Son İletiler

Bilgisayar Oyunları / Amazone Prime Gaming Ücretsiz ...
Son İleti Gönderen Admin - 03 Eyl 2022 22:24:10
Bu ayki Amazon Prime Gaming de ücretsiz verilen oyunlar.

Amazon Prime üyelerine özel olarak gaming ve video platformlarıda açılan Amazon Gaming bir süredir ücretsiz oyunlar dağıtıyor bunun yanında online oyunlarda oyun içi satılan içerikleri de hediye olarak veriliyor Amazon Prime üyeliği şuan için aylık 7.90 Tl değerinde bunun karşılığında yüksek bütçeli oyunları hediye etmesi bu fiyatı vermeye değer kılıyor. 

• Football Manager 2022
  • Middle-earth: Shadow of Mordor
  • Assassin's Creed Origins
  • The Dig
  • Defend the Rook
  • We. The Revolution
  • Castle on the Coast
  • Word of the Law: The Death Mask Collector's Edition

Dizi & Film / Yüzüklerin Efendisi - Güç Yüzü...
Son İleti Gönderen Admin - 02 Eyl 2022 21:05:29
Amazon Prime videonun merakla beklenen dizisi Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri ilk bölümü yayınlandı büyük hayran kitlesi olan dizi hakkında bu bölümde fikirlerinizi belirte bilir düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz iyi forumlar.

Fragman
Cep Telefonları / Poco x3 Pro Ana Konu
Son İleti Gönderen Admin - 07 Ağu 2022 20:51:49
Herkese selamlar öncelikle şuan kullandığım telefon olduğu için bu modelin konusunu açıyorum diğer arkadaşlar kullandıkları modeller ile ilgili konular açabilir ürünün teknik özelliklerini ve güncel fiyatını paylaşıyorum.
Poco X3 Pro (256 GB) Temel Özellikleri
Ekran Boyutu:
6.67 İnç
Dahili Depolama:
256 GB
Bellek (RAM):
8 GB
Batarya Kapasitesi:
5160 mAh
Hat Sayısı:
Çift Hat
Hızlı Şarj:
Var
5G:
Yok
4.5G Desteği:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Suya Dayanıklılık Seviyesi:
IPX3
CPU Frekansı:
2.96 GHz
CPU Çekirdeği:
8 Çekirdek
Çıkış Tarihi:
2021, Nisan
SAR Değeri 10g (Baş):
0.573 W/kg
Ekran / Gövde Oranı:
84.41 %
Kamera Çözünürlüğü:
48 MP
Ekran Çözünürlüğü:
1080x2400 (FHD+) Piksel
Parmak izi Okuyucu:
Var
Güncel Fiyatı : 9.000 İLE 10.000 ₺ ARASINDA
Detaylı teknik özellikler için buraya tıklayın

Kutu Açılış Videosu

Bir Aylık Kullanım Videosu

kamera karşılaştırması, antutu testi ve daha fazla telefon ile iligli videolar kanalda mevcut linke tıklayarak gidebilirsiniz.

Youtube Kanalımız

YT Acemi / Son Videom Nasıl Olmuş Elektri...
Son İleti Gönderen grafikir - 07 Ağu 2022 16:23:01
S.a iyi forumlar son videomuz nasıl olmuş bakalım beğenecekmisiniz.

YT Acemi / Youtube Acemi Bölüm Kuralları
Son İleti Gönderen Admin - 03 Ağu 2022 20:40:45
Bu bölümde konu açmak için uyulması gereken kurallar vardır. Bu kurallara uymayan konular silinecektir. Üyenin tekrarlaması halinde uyarı ve uzaklaştırma hesap silinmesine kadar işlem yapılabilir.

1. Kanalıma abone olun, lütfen yardım, acil yardım vb başlıklarda ve iceriklerde konu açmak
2. Başlıklar büyük harfle yazılmaması Sadece Baş Harfler büyük yazılabilir örnek

Bu bölümde youtube kanalınızda yayınladığınız videoları paylaşabilir diğer kullanıcıların videonuz ve kanalınız hakkında düşüncelerini paylaşmasını isteyebilirsiniz.

Şimdilik kurallar bukadar daha sonra bu kuralları güncelleyebilir değiştirebilir yenilerini ekleyebiliriz.